Соба со брачен кревет

Во цената за ноќевање е вклучен појадок, користење на сите 3 базени со минерална вода, сауна, парна бања, како и 10% попуст на мени во a la carte ресторан и 10% попуст на масажи.

Елегантна и комфорна соба со голем брачен кревет, удобен душек и квалитетна прекривка. Со склоп на собата има ЛЦД ТВ, клима, wi-fi, како и тераса со беспрекорен поглед. Тука е и секогаш беспрекорната собна услуга. Во собата има можност за дополнително легло. Цената на дополнително легло е 10 евра. За деца на возраст до 6 години, не се наплаќа.

Хигиената во сите соби е според сите Ковид-19 стандарди и протоколи.

Цена

  • 82 евра

Поглед

  • Парк

Број на кревети

  • 1 брачен кревет +1

Гости

  • Максимум 3

Храна

  • Вклучен појадок

Дополнителни поволности

  • Бесплатен паркинг