Апартман

Во цената за ноќевање е вклучен појадок, користење на сите 3 базени со минерална вода, сауна, парна бања, како и 10% попуст на мени во a la carte ресторан и 10% попуст на масажи.

Елегантна и комфорна соба со голем брачен кревет, удобен душек и квалитетна прекривка. Во склоп на собата има ЛЦД ТВ, клима, wi-fi, како и тераса со беспрекорен поглед. Тука е и секогаш беспрекорната собна услуга.

Хигиената во сите соби е според сите Ковид-19 стандарди и протоколи.

Цена

  • 92 евра

Поглед

  • Паркинг

Број на кревети

  • Брачен + 2

Број на гости

  • Максимум 4

Храна

  • Вклучен појадок

Дополнителни поволности

  • Бесплатен паркинг