Двокреветна Соба

Во цената за ноќевање е вклучен бесплатен појадок, користење на сите 3 базени со минерална вода, сауна, парна бања, како и 10% попуст на мени во a la carte ресторан и 10% попуст на масажи.

Елегантна и комфорна соба со два кревети, удобни душеци и квалитетна прекривка. Со склоп на собата има ЛЦД ТВ, клима, wi-fi, како и тераса со беспрекорен поглед. Тука е и секогаш беспрекорната собна услуга.

Хигиената во сите соби е според сите Ковид-19 стандарди и протоколи.

Цена

  • 65 евра

Поглед

  • Парк

Број на кревети

  • 2

Број на гости

  • Максимум 2

Храна

  • Вклучен Доручек

Допоплнителни поволности

  • Бесплатен паркинг